Kontakt

Nářadí TOTAL v České republice prodávají odborníci, kteří Vám poradí s veškerými technickými dotazy.

Napište nám…

Chcete-li se na cokoli zeptat nebo máte-li zájem stát se naším obchodním partnerem, pošlete nám prosím zprávu pomocí tohoto formuláře.

Vaše zpráva byla odeslána.
Spojíme se s Vámi co nejdříve, zpravidla do druhého pracovního dne.
Děkujeme!
Při odesílání se bohužel něco nepovedlo… Zkuste to prosím ještě jednou.

Dovozce a distributor

Location - Shopkeeper X Webflow Template
Madal Bal a. s.

Průmyslová zóna 244
760 01 Zlín-Příluky

Tyto webové stránky používají několik základních anonymních technických cookies pro sledování jejich správné funkce. Tyto informace neposkytujeme žádným dalším subjektům pro marketingové ani jiné účely.

Časté dotazy

Zde najdete odpovědi na některé nejčastější dotazy…

Pro koho je nářadí primárně určeno?

Nářadí je určeno pro běžné použití v dílně, domácnosti či na chalupě, ale také pro živnostníky a v případě těžších a větších strojů i pro firemní zákazníky.

Můžu se spolehnout na kvalitu?

Nářadí Total je vyrobené pro poctivou práci. Podle typu produktu se kvalita pohybuje mezi poloprofesionální a profesionální. Spolehnout se tedy můžete!

Obsahuje veškeré aku nářadí také baterii?

Zatímco u některého nářadí dodáváme baterie přímo k výrobku, některé modely v rámci systému unifikované baterie akumulátor v balení neobsahují. Vám tak stačí pořídit si jeden nebo dva akumulátory, které pak můžete použít do jakéhokoli dalšího nářadí stejného systému – a výrazně tak ušetřit. Poraďte se s prodejcem, jaký typ baterie či nabíječky zvolit.

Co všechno je součástí balení?

K většině elektrického a akumulátorového nářadí přidáno něco navíc, abyste mohli výrobek po zakoupení ihned začít používat. Například k pile jsou to pilové plátky, k aku vrtačce vrtáky atd. Běžně přidáváme k výrobku i nové uhlíky pro případnou výměnu.

Kde se nářadí Total prodává?

Nářadí total můžete koupit v široké síti specializovaných prodejen a železářství na mnoha místech republiky. Nejbližší místo najdete na stránce Prodejci.

Máte vzorkovou prodejnu?

Ano, úplný sortiment si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně Madal Bal ve Zlíně, Bartošova 41.

Co když se něco unaví?

Nářadí je určené k opravdové práci – a při těžké dřině se i to nejlepší nářadí časem unaví. V takovém případě ho během krátké doby opravíme v rámci záruční nebo pozáruční opravy – stačí ho zanést do prodejny, kde jste ho zakoupili, anebo poslat na adresu servisu. Podrobnosti najdete na stránce Servisní místa.

Chcete se dozvídat o novinkách?

Děkujeme za Váš zájem o sortiment Total!
Hmm... něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.